Tag Archives: tregon negociatat me PD-në

Balla sulmon Berishën, tregon negociatat me PD-në për Reformën Zgjedhore

Kryetari i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla ka sulmuar Sali Berishën teksa u pyet nga gazetarët për kandidatët që u zgjodhën dje nga votimet për primaren. “Non grata mbetet non grata dhe produktet që vijnë nga non grata janë non grata”, tha Balla. Ky i fundit foli edhe për Reformën Zgjedhore, duke treguar se PS është në diksutime me …

Read More »