Tag Archives: tranferimet me parametra zero

Barcelona e fiksuar me transferimet me parametra zero, katalanaist hedhin sytë në Angli

Barcelona është duke studiuar me kujdes një mundsi për të transferuar me parametra zero anësorin e Crystal Palace, Zaha, kontrata e të cilit skadon në fund të sezonit. Barcelona shquhet për këto transferime me zero kosto, ku Eric Garcia, Depay, Kessie apo Christensen të cilët ishin një ndër ta. Zaha është 29-vjeç dhe përshtatet shumë mirë me skemën e Barcelonës. …

Read More »