Tag Archives: “Toyota Auris”

Artan Hoxha tregon dëshminë e tij në Belgjikë: Ja çfarë më thanë për Bashën dhe Ballën

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka treguar në emisionin “Log” se çfarë ndodhi në Belgjikë, ku ai ishte thirrur si dëshmitar nga prokuroria belge. Hoxha tha se ai ishte atje për të folur për “Toyota Auris” të kapur në vitin 2018-të, ku u kapën 3.4 milionë euro. Si theksoi se hetimet belge nuk ishin shtrirë në fushën politike ashtu siç flitet …

Read More »