Tag Archives: Tifozët e Feynoordit

Tifozët e Feynoordit rrahin brutalisht qytetarin në Tiranë, transportohet në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë. Burime bëjnë me dije se një shtetas shqiptar është rrahur në mënyrë brutale nga tifozët e ekipit të Feynordit. Sipas informacioneve paraprake ai është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën. Ngjarja ka ndodhur te zona e “9 katësheve” në kryeqytet. Siç duket dhe nga …

Read More »