Tag Archives: teksa flet për gazetarët

Luan Baçi i ndërhyn Alibeajt teksa flet për gazetarët

Kryetari i komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj dha një prononcim për mediat pas përfundimit të mbledhjes së grupit. Teksa Alibeaj po fliste për gazetarët, ku kërkoi largimin e Sali Berishës dhe e akuzoi se “po pushtonte selinë”, ka ndërhyrë deputeti Luan Baçi. Ky i fundit i tha Alibeajt se me vete ka vetëm Gazment Bardhin. Për këtë ndërhyrje të deputetit …

Read More »