Tag Archives: Te rinjte ne politike

Edi Paloka: Të rinjtë në politikë janë monstra, ndaj nuk ikim ne

Ish-kryeministri Berisha i cili në shtator filloi një lëvizje për rithemelimin e Partisë Demokratike, premtoi se opozita do të ishte e hapur për personalitete të reja. Por pse nuk ka ndodhur kjo? I ftuar në emisionin “Bardh a Zi” në Abc, me gazetarët Ornela Gaçe dhe Erion Kristo ishte deputeti Edi Paloka i cili shpjegoi se çfarë do të ndodhë …

Read More »