Tag Archives: të rikrijojë puthjen ikonike

Madonna po planifikon të rikrijojë puthjen ikonike me Britney Spears

Në një takim virtual me fansat e saj të Instagramit këngëtarja 63 vjeçare tha se do t’i pëlqente që këngëtarja e hitit “Toxic” t’i bashkohej asaj në ndonjë turne që do të realizojë së shpejti. Ishte një fans i cili e pyeti Madonnan nëse do të bënte ndonjë turne së shpejti dhe këngëtarja tregoi që jo vetëm planifikon të bëjë …

Read More »