Tag Archives: të Pogradecit

Gjendet i vdekur një person në kanal të Pogradecit, çfarë thotë policia

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme rreth orës 10:00 në një kanal në fshatin Buçimas në Pogradec. Sipas asaj që raporton policia, viktima është rreth 50 vjeç, identiteti i të cilëve nuk është zbuluar. Nga këqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe …

Read More »