Tag Archives: të pakalueshme:

Moti i keq me shtrëngata dhe rrebeshe/ ARRSH tregon akset rrugore të pakalueshme: Tregoni kujdes dhe ulni shpejtësinë

Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka reaguar lidhur me situatën e përmbytjeve në vend. Në një status në “Facebook”, ARRSH bën thirrje që drejtuesit e automjeteve të tregohen të kujdesshëm. Statusi: Gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit ka rënë intensiteti i reshjeve të shiut në të gjithë vendin duke sjellë një qetësim të situatës. Për momentin vetëm në aksin …

Read More »