Tag Archives: të ndryshme

Kryen vepra penale të ndryshme, arrestohen 4 persona

Policia e Shtetit bën më dije se gjatë ditës së djeshme në disa qytet të Shqipërisë janë arrestuar dhe proceduar penalisht disa persona për arsye të ndryshme. Në Mallakastër është proceduar penalisht një shtetas me inicialet Gj.Sh 36-vjeç pasi dyshohet se ndezi një zjarr me qëllim hapjen e kullotave. Në Divjakë është arrestuar në flagrancë shtetasi L.Xh 48 vjeç dhe …

Read More »