Tag Archives: të Kupës së Botës

FOTO/ Njihuni me bukuroshet në hedhjen e shorteve të Kupës së Botës

Të gjithë fansat dhe adhuruesit e futbollit po presin me emocione të mëdha shorteun e shumëpritur për eventin më të madh sportiv, Kupën e Botës, e cila këtë vit do të mbahet në Katar. Pavarësisht rezultateve të shorteut që shpesh janë surprizuese dhe vendimtare për disa nga ekipet kombëtare të futbollit, vëmendje të madhe marrin edhe bashkëprezantueset seksi që FIFA …

Read More »