Tag Archives: te fundit

Wanda Nara provokon sërish me pozat e saj të fundit

Wanda Nara ka përfunduar sërish në qendër të vëmendjes me postimin e fundit në Instagram ku modelja argjentinase duket mjaft provokuese. Fotoja e postuar ka marrë me mijëra komente dhe like nga fansat në pak minuta, me Uandën që e ka shoqëruar me një shprehje. “Të shumta janë tundimet, por ato që të çojnë të mëkati shumë pak.”, ka shkruar …

Read More »

Phil Collins u jep lamtumirën emocionale fansave në koncertin e tij të fundit

Legjenda e muzikës Phil Collins mbajti koncertin e tij të fundit pas problemeve të vazhdueshme shëndetësore. Collins iu bashkua nga shokët e grupit të “Genesis”, Mike Rutherford dhe Tony Banks për shfaqjen e tyre të fundit ndonjëherë në mbrëmjen e së shtunës 02 në Londër. Collins, 71 vjeç, performoi shfaqjen ulur dhe u tall me turmën që tani do t’i …

Read More »

Të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 9 drejtues mjetesh gjatë 24 orëve të fundit

9 drejtues mjetesh, nga të cilët 6 për drejtim mjeti në gjendje të në gjendje të dehur dhe 3 për drejtim mjeti pa leje drejtimi janë arrestuar në gjithë vendin në 24 orët e fundit. Ndërkohë janë gjobitur 143 drejtues mjetesh pasi kanë kryer parakalime të gabuara dhe të rrezikshme në rrugë. Po ashtu janë vendosur 395 gjoba me vlerë deri …

Read More »