Tag Archives: të energjisë elektrike

Arrestohet 54-vjeçari, kryen lidhje të paligjshme të energjisë elektrike

Një 54-vjeçar i identifikuar me inicialet K.H., është vënë në prangat e policisë së Tepelenës për vjedhje të energjisë elektrike. Ai u arrestua pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga punonjësit e OSSHE-së dhe shërbimet e Policisë. Në banesën e tij u konstatua lidhje e paligjshme të energjisë elektrike. Materiale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për …

Read More »