Tag Archives: te dua me shume se femijet

Ish-pjesëtari i Gardës i shpreh “dashurinë” Berishës: Të dua më shumë se fëmijët. Basha dhe Bardhi lepuj, i hamë me dhëmbë!

Lezha ishte qyteti i radhës i turit të takimeve të ish-kryeministrit Sali Berisha, në kuadër të zgjedhjeve të kryetarit të ri të PD. Berisha, është pritur me brohoritje dhe ovacione nga demokratët e atje, e një prej tyre, i prezantuar si ish-oficer i Gardës, nuk i ka kursyer elozhet për ish-kryedemokratit. Ai ka thënë se e do atë më shumë …

Read More »