Tag Archives: të cilës i dështuan 7 martesa

Kjo është modelja të cilës i dështuan 7 martesa

Modelja e njohur Katie Price dhe i dashuri i saj para disa muajsh janë fejuar dhe kishin vendosur që shumë shpejtë dashurinë e tyre ta kurorëzonin në martesë. Modelja e njohur Katie Price dhe i dashuri i saj para disa muajsh janë fejuar dhe kishin vendosur që shumë shpejtë dashurinë e tyre ta kurorëzonin në martesë. Dyshja janë fotografuar gjatë …

Read More »