Tag Archives: takimet ne erseke

Meta publikon videon e Ramës në Ersekë: Ja si i del boja fasadës së investimeve të “Rilindjes” në Arsim

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar sot një video nga takimi i kryeministrit Edi Rama me të rinjtë në Ersekë. Bëhet fjalë për pyetjet që një gjimnazist i ka drejtuar kryeministrit për investimet në arsim në qytetin e tij dhe ndalimin e ikjes së të rinjve. Meta shkruan se censura nuk mundi ta ndalonte këtë nxënës kurajoz, …

Read More »