Tag Archives: Spitali i pediatrise

Hapet Pediaria e re e Elbasanit, Rama-Manastirliu: Spitali i tretë brenda vitit, investim me standardet më të larta

Pediatria e re e Elbasanit, një investim i qeverisë shqiptare, ka hapur dyert në shërbim të fëmijëve të qarkut të Elbasanit dhe zonave perreth. Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, kanë parë nga afër investimin e ri, i cili garanton shërbim me standarde dhe kushte bashkëkohore. Gjatë inspektimit, Kryeministri Edi Rama u shpreh: “Ka …

Read More »