Tag Archives: Spanja mposht 2-1 kuqezinjtë

Mbyllet sfida, nuk mjafton goli i Uzunit, Spanja mposht 2-1 kuqezinjtë

Ka përfunduar sfida miqësore mes Shqipërisë dhe Spanjës në “RCDE Stadium”. Vendasit kanë triumfuar me rezultatin 2-1 në Katalojnë. Pjesa e parë u mbyll me dominimin e spanjollëve të cilët patën raste të befasishme për Berishën. Edhe për kuqezinjtë pati dy raste të arta. Njëherë ishte Sadiku i cili nuk arriti dot të godiste topin në rrjetë, dhe më pas …

Read More »