Tag Archives: Si dukej Arbana Osmani

Si dukej Arbana Osmani me flokë të shkurtra në fillimet e karrierës

Në  viti 2002 Arbana Osmani u shfaq për herë të parë në ekran dhe që prej asaj kohe, ajo ka arritur të ndërtojë një karrierë të suksesshme. Ajo vlerësohet si një ndër moderatoret më të mira shqiptare. E ka nisur së pari me radion, për të ngjitur më pas hapat drejt televizionit. Ka moderuar emisione të ndryshme në Top Channel, duke …

Read More »