Tag Archives: Seoul

Studentja shqiptare tregon detaje nga tmerri në Seoul: Kishte njerëz që humbën jetën në këmbë

Mbrëmjen e së shtunës, qindra të rinj nxituan të shkonin në zonën më të populluar të jetës së natës në Seoul për të festuar Halloween-in mes miqsh, por ndodhi e paimagjinueshme. Turma sa vinte e shtohej dhe bashkë me të edhe paniku i të rinjve të cilët e kishin gjithnjë e më të vështirë të merrnin frymë dhe të lëviznin …

Read More »