Tag Archives: Ronaldo “Fenomeni” zbulon

“E bëri që të mos luaja”, Ronaldo “Fenomeni” zbulon prapaskenat

Ronaldo “Fenomeni” ka dhënë një intervistë për kanalin “Bobo Tv”, ku ka treguar një prapaskenë lidhur me kohët që ka qenë tek kombëtarja e Brazilit. “Tek Brazili mësova shumë nga Romarido dhe Bebeto. Ata ishin një inspirim për mu edhe pse Romario ishte një bir k***e. Ai i detyronte lojtarët t’i pastronin këpucët dhe t’i blinin kafen. Në vitin 1997, …

Read More »