Tag Archives: roli i 4 te arrestuarve

Laboratori në Fier, Anila Hoxha zbardh detajet: Puna nisi që në janar me hapjen e kompanisë, ja roli i 4 të arrestuarve në Tiranë

Gazetarja Anila Hoxha ka dhënë detaje në lidhje me grupin e arrestuar pas zbulimit të laboratorit të kokainës në Frakull të Fierit, ku u gjetën 430 kg kokainë mes thasëve me pleh kimik. E ftuar në Top News, Hoxha tha se plani për sjelljen e drogës ka nisur që nga janari. Hoxha u shpreh se fillimisht u hap kompania dhe …

Read More »