Tag Archives: Robert Aga

Dhuna ndaj ish shefit të komisariatit Robert Aga në Dibër, reagon policia

Policia e Dibrës ka reaguar për plagosjen e ish-shefit të komisariatit Dibër, Robert Aga. Bëhet me dije se janë referuar në Prokurori materialet për veprën penale ‘Plagosje e lehtë me dashje’ për dy shtetas, 30 dhe 40 vjeç. Në njoftimin e policisë thuhet se këta shtetas me datë 17.11.2022, rreth orës 12.⁰⁰, në qytetin e Peshkopisë , për motive të …

Read More »