Tag Archives: rikandimi i i Veliajt dhe Subashit

“Kam paditur Sali Berishën”, Taulant Balla flet për rikandidimin e Veliajt e Subashit dhe akuzat ndaj Ahmetajt

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka hedhur poshtë zërat se Partia Socialiste është distancuar nga ish-zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj pas akuzave që rëndojnë mbi të lidhur me çështjen e inceneratorëve teksa thekson se për kryebashkiakun e Tiranës Erjon Veliaj dhe atë të Fierit Armando Subashi, flet transformimi që ata i kanë bërë qyteteve që drejtojnë. Gjithashtu Balla …

Read More »