Tag Archives: Rihanna me guxim

Rihanna me guxim shfaqet pa pantallona në ftohtin e New Yorkut

Kur je e nxehtë si Rihanna, pantallonat janë krejtësisht opsionale edhe në mes të dimrit. Këngëtarja, gjithnjë elegante dhe e famshme që urren pantallonat, shfaqi këmbët e saj në New Yorkun e ftohtë jo vetëm një herë, por dy herë brenda një jave, duke rrezikuar me guxim ngrirjen për modën. Të shtunën, Rihanna shkoi në darkë me të dashurin A$AP …

Read More »