Tag Archives: Reshje dhe ulje temperaturash

Reshje dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike. Reshjet do të jenë të pranishme në të gjithë territorin, të cilat herë pas here reshjet priten edhe në formë rrebeshi. Ndërsa gjatë orëve të vona të pasdites moti do të përmirësohet gradualisht në pjesën më të madhe të vendit. Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit do të rriten …

Read More »