Tag Archives: reagon ndaj Kanye West

Kim Kardashian reagon ndaj Kanye West

Kim Kardashian është duke u përballur me pasojat e divorcit me ish-bashkëshortin e saj, Kanye “Ye” West. Një burim ka thënë për “ET” se “Kim ka qenë e tronditur dhe e mërzitur nga intervistat dhe veprimet e fundit të Kanye”. Nëna e katër fëmijëve po fokusohet tek fëmijët e saj dhe të paturit një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye. …

Read More »