Tag Archives: Rama publikon fotot

“Piramida po merr formë”, Rama publikon fotot: Do të bëhet qendra më e madhe dixhitale e Ballkanit

Kryeministri Edi Rama thotë se Piramida e Tiranës do të bëhet së shpejti qendra më e madhe dixhitale e Ballkanit. Sipas tij, ajo tashmë po merr formën e saj. Piramida është konceptuar nga arkitekti holandez, Winny Maas. “Dhe me Piramidën e Tiranës, e cila po merr formën e konceptuar nga arkitekti i famshëm holandez, Winny Maas, për t’u bërë së …

Read More »