Tag Archives: Rama flet për krizë

Balliu: Rama flet për krizë, por burrit të Xhaçkës i dha tokë në Himarë

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu ka komentuar rritjen e çmimeve dhe situatën aktuale në Shqipëri. Për MCN TV, Balliu tha se nuk ka vend për diskutim në një kohë kur kryeministri Rama deklaron se taksat nuk mund të ulen dhe rrogat nuk mund të rriten, dhe nga ana tjetër përfitimet i marrin ministrat dhe deputetët e qeverisë. Balliu theksoi se në …

Read More »