Tag Archives: “Pushtoi selinë dhunshëm”/

“Pushtoi selinë dhunshëm”/ Alibeaj kërkon largimin e Berishës

Kryetari i komanduar Enkelejd Alibeaj dhe ish-lideri Sali Berisha kanë dhënë prononcim për gazetarët  pas përfundimit të mbledhjes së grupit demokrat. Kujtojmë që kjo e fundit zgjati rreth një orë dhe u shoqërua mes debate mes Alibeajt dhe Berishës. Alibeaj ka kërkuar sërish që Berisha të dorëhiqet sikurse bëri Basha. Sipas tij, ky nuk është kusht, por nevojë. Gjithashtu e …

Read More »