Tag Archives: publikojne pamje

Mediat britanike nuk iu ndahen shqiptarëve, nxjerrin pamjet: 18 deri në 26 mijë euro rruga nga Shqipëria me kamion

Mediat britanike duket se e kanë shpallur “armikun” e vendit të tyre dhe ata janë shqiptarët, duke i vënë në shënjestër, pothuajse çdo ditë. “Daily Mail” ka publikuar një artikull ku tregon mënyrat sesi shqiptarët po “thithin” klientë për t’i dërguar në mënyrë të jashtëligjshme në Angli. Sipas prestigjiozes angleze, shqiptarët vijojnë të pa shqetësuar që të reklamojnë “biznesin” e …

Read More »