Tag Archives: PS mbledh Kryesinë

Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve, PS mbledh Kryesinë

Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore, Partia Socialiste mbledh Kryesinë. Mbledhja ishte lajmëruar rreth orës 13.00 në selinë rozë. Më 6 mars qytetarët e Shkodrës, Dibrës, Durrësit, Vorës, Rrogozhinës dhe Lushnjës do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur drejtuesin e ri. Një ditë më parë e kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla u takua …

Read More »