Tag Archives: Protesta e së martës

Protesta e së martës, Paloka paralajmëron organizatorët

Deputeti demokrat, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me protestat që janë organizuar ditët e fundit kundër rritjes së çmimeve në vend. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ai flet për disa organizatorë që sipas tij marrin urdhra nga Rama dhe që janë futur qëllimisht nga kryeministri. Kujtojmë se të martën është thirrur një tjetër protestë në rrjetet sociale. REAGIMI Kur …

Read More »