Tag Archives: protesta e 12 nentorit

“Më 12 nëntor do marrim Kryeministrinë” – Ilir Meta shuan entuziasmin e Berishës dhe “Foltores”: Nuk na ndjek njeri po shkaktuam dhunë

Ilir Meta nuk është dakord me disa përfaqësues të ‘Rithemelimit’ të cilët kanë thënë se më 12 nëntor do ta rrethojnë Edi Ramën në Kryeministri. Për kreun e Partisë së Lirisë dhuna nuk është pjesë e opozitës. “Unë jam i bindur se protesta e 12 nëntorit do të jetë një shkëlqim i qytetarisë së Tiranës dhe i gjithë Shqipërisë. Opozita …

Read More »