Tag Archives: Promovon Kosovën

Promovon Kosovën, Rita Ora për revistën australiane: Është një vend i bukur

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, e ka treguar gjithmonë me krenari prejardhjen e saj dhe është përpjekur ta promojë sa më shumë edhe jashtë vendit. Së fundmi këngëtarja ka dhënë një intervistë për “Harper’s Bazaar Australia and New Zealand” ku ka folur për origjinën e saj dhe si e ka përjetuar periudhën në Angli. Revista australiane, e nis përshkrimin në momentin …

Read More »