Tag Archives: problemet e Juventusit

Barcelona ‘fërkon duart’ nga problemet e Juventusit, 80 mln euro për sulmuesin Vlahovic

Fshehja e pagave, çështja e bilancit të ndryshuar financiar si dhe -15 pikët e hequra nga gjykata sportive sipas mediave në Itali do ta detyrojnë Juventusin të heqë dorë nga ‘yjet’ në skuadër për të balancuar financat. Jo më kot prej ditësh flitet se amerikani McKennie mund të largohet që në janar drejt Anglisë, por gjasat janë që ‘zonja’ të …

Read More »