Tag Archives: Priten arrestime të tjera

Inceneratorët/ Gazetari paralajmëron: Priten arrestime të tjera

GJKKO lëshoi dje 9 urdhër-arreste për ish-zyrtarë e përfshirë në aferën e inceneratorit e Fierit dhe 5 urdhër-arreste për të përfshirët në atë të Elbasanit. Mes tyre, është edhe deputeti socialist Alqi Bllako, për të cilin SPAK kërkoi autorizim për arrestim. Gazetari Elton Qyno tha për Ora News, se pritet të ketë arrestime të tjera për aferën e inceneratorëve. Ai …

Read More »