Tag Archives: policin

Fotot e dhimbshme/ Babai i 7-vjeçares konfliktohet me policin Arjan Tase, më pas shtrihet i dërrmuar në tokë me duart mbi kokë

Ngjarja e ditës së sotme ishte aq e rëndë sa që shkërmoqi menjëherë të gjithë shtetin. U provua fare qartë që Ministria e Turizmit duhet shkrirë komplet si institucion, pasi tashmë nuk i hyn askujt në punë, përkundrazi harxhon paratë tona më kot. Së dyti Ministria e Brendshme së bashku me policinë që ka në varësi dëshmuan se janë totalisht …

Read More »

“I ke për kafe”, arrestohet 50-vjeçari, tentoi të korruptojë policin

Një qytetar nga Shqipëria është arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës në Kosovë pasi i la ryshfet 10 euro policit. Rasti i korrupsionit ka ndodhur të premten në orën 05:55 gjatë kontrollit të 50-vjeçarit. Shqiptari kur është pyetur nga polici për kartmonedhën ai i tha se ia kishte lënë për të pirë një kafe. Ndërkohë ai është dërguar në qendrën …

Read More »

Arrestohet i riu që donte të korruptonte policin pasi hyri me të kuqe (VIDEO)

Njësia Operacionale e Policisë Rrugore, Komisariati i Policisë Rrugore Tiranë dhe Sektorët e Policisë Rrugore në DVP-të, duke përdorur dronë, radarë, kamera, aparate fotografike, makina të paloguara, gjatë 48 orëve të fundit, ka çuar në pranga 18 drejtues mjetesh, nga të cilët 10 për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 8 për drejtim mjeti pa leje drejtimi. Përgjatë kontrolleve …

Read More »