Tag Archives: Policia: Kemi shkatërruar 10 sera

Policia: Kemi shkatërruar 10 sera me fidanë kanabis, janë sekuestruar qindra fara

Policia e shtetit bën me dije se gjatë një jave janë zhvilluar 2 operacione për parandalimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Nga këto operacione sipas bluve janë shkatërruar 10 sera me fidanë kanabis dhe janë sekuestruar qindra fara kanabis. Policia e Shtetit, bilnaci për në një javë Vijojnë operacionet policore kombëtare dhe ndërkombëtare, për goditjen e krimit të …

Read More »