Tag Archives: Policia identifikon autorin

Plagoset me 3 plumba kreu i njësisë Kallmet/ Policia identifikon autorin

Kryetari i Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë, Besnik Simoni ka mbetur i plagosur ditën e sotme. Ai është qëlluar me tre plumba dhe është menjëherë drejt spitalit për ndihmë mjekësore. Policia ka identifikuar autorin e plagosjes, Altin Marku. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe bën me dije se konflikti ka ndodhur rreth orës 13.30 në zyrën e Simonit. Më pas ka …

Read More »