Tag Archives: pistoleta

Kush janë dy të rinjtë që u arrestuan me pistoleta e kallashnikovë në Tiranë: Një prej tyre djali i ish-qitëses së njohur shqiptare

Dy nga katër personat e arrestuar në fshatin Tujan në dalje të Tiranës, në Rrugën e Arbrit, Bledar Matoshi dhe Klajdi Kodra, nuk janë aspak persona të panjohur për policinë. Të dy janë arrestuar po së bashku në 14 shtator 2016, për të njëjtën akuzë, atë të armëmbajtjes pa leje. Në atë kohë, gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga efektivët …

Read More »