Tag Archives: permbyset betonierja

Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”, përmbyset betonierja dhe mbushet rruga me vaj e naftë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kukës, në Rrugën e Kombit. Shihet se një betoniere është përmbysur. Si pasojë ka rrjedhur vaji dhe nafta në rrugë duke u bërë shkak aksidenti për automjetet e tjera të cilat po rrëshqasin. Burime bëjnë me dije se nuk është marrë asnjë masë për lirimin e rrugës. Policia ka deklaruar se “nuk …

Read More »