Tag Archives: Perjashtohet nga Policia

Përjashtohet nga Policia shefi i Krimeve në Devoll, pezullohen edhe 4 efektivë në Durrës e Dibër

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka firmosur sot disa urdhra për përjashtimin dhe pezullimin e disa efektivëve për shkelje të ndryshme të ligjit dhe vepra korruptive. Kështu, duke marrë shkas nga publikimet e disa mediave të ndryshme, kreu i policisë vendosi të përjashtojë menjëherë nga radhët e Policisë së Shtetit, komisarin Pashk Syziu, me detyrë Shef …

Read More »