Tag Archives: për kultivim

14 të arrestuar në Mat për kultivim të bimëve narkotike

Policia e Matit arrestoi të premten 14 persona nga fshati Lam i Madh të akuzuar se kishin kultivuar dhe shpërndarë hashash. Të arrestuarit kanë lidhje farefisnore me njëri tjetrin dhe policia u ka kapur në pesë episode 4 mijë bimë narkotike. Policia e Shtetit ka ndërmarrë një operacion antidrogë në Mat, kundër kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike dhe ka …

Read More »