Tag Archives: për herë të dytë?

MC Kresha bëhet baba për herë të dytë?

Reperi i njohur shqiptar, MC Kresha, raportohet se është bërë baba për herë të dytë. Lajmi është konfirmuar për Prive.al nga burime të sigurta pranë familjarëve. Foshnja, i gjinisë djalë dhe bashkëshortja e artistit, Erzina janë në gjendje të mirë shëndetësore. Lindja është realizuar në Kanada në orët e pasdites së 23 shkurtit sipas kohës lokale të Kanadasë. Kresha dhe …

Read More »

MC Kresha tregon do të behët baba për herë të dytë

MC Kresha ka ndarë me fansat lajmin se ai do të bëhet baba për herë të dytë.Ai ishte  i ftuar dje në një intervistë në ”Skype” për ”D-Night” në RTV Ora. Ai ndodhet aktualisht në Kanada. “Me bashkëshorten dhe gocën jam tek miqtë. Jemi në pritje të një djali tani së shpejti” tregon ai. Me bashkëshorten e tij, Erzinën ata …

Read More »

Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet e para

Xhensila Myrtezaj realizoi një set fotografik së bashku me vajzën e saj, Ajkën. Këngëtarja dhe e bija kanë sjellë magjinë e festave të fundvitit më herët në rrjete sociale. Të dyja ishin veshur me fustane të bardha dhe kishin me vete edhe një qenush të vogël. Mes komenteve të shumta pozitive për këto imazhe të mrekullueshme, një pjesë e ndjekësve …

Read More »