Tag Archives: për gjoba bizneseve

Kryemadhi: Basha dhe njerëz pranë tij përdorën selinë për gjoba bizneseve

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzoi Lulzim Bashën dhe mbështetësit e tij se kanë përdorur pozicionin politik  dhe selinë e Partisë Demokratioke, për t’u vendosur gjoba bizneseve. “Nuk mendoj që është garë, por kontributet duken, tek ajo që ngjit në opinionin publik. Të vetmen gjë që unë gjykoj te PD e rithemelimit, që për mua kanë qenë bashkëpunëtorë”, tha kryetarja e …

Read More »