Tag Archives: për Durrësin

“Është e konfirmuar”, deputetja e PS-së zbulon kandidatin për Durrësin

Deputetja e Partisë Socialiste në Durrës, Klodiana Spahiu ka zbuluar gjatë një interviste për Euronews Albania kandidatin e të majtës për bashkinë e Durrësit në zgjedhjet e 14 majit. Spahiu tha se kandidatja do të jetë kryetarja aktuale e bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako, e cila sipas saj ka filluar dhe fushatën duke komunikuar në takime me qytetarët. “Patjetër që …

Read More »