Tag Archives: për ditëlindjen e Georginës

Kjo është surpriza e Ronaldos për ditëlindjen e Georginës

Cristiano Ronaldo i dhuroi të dashurës Georgina Rodriguez dhuratën më të bukur të ditëlindjes, duke vendosur fytyrën dhe një mesazh në ndërtesën më të lartë në botë. Babai 36-vjeçar i katër fëmijëve shpenzoi mijëra duke ndriçuar horizontin e Dubait me imazhet e mahnitshme. Ai postoi një video në Instagram, duke treguar fytyrën e spanjollës mahnitëse në fasadën e kullës së …

Read More »