Tag Archives: PD reagon pas debateve

PD reagon pas debateve Alibeaj-Berisha: Një grup veprojnë në kundërshtim me ligjin

Partia Demokratike ka reaguar pas debateve që pati në mbledhjen e grupit mëngjesin e sotëm. Në reagim thuhet se një grup personash janë duke vepruar në kundërshtim me ligjin, duke iu referuar “Rithemelimit”, ndërsa shton se kryetari i komanduar Enkeled Alibeaj deklaroi sot se këto veprime janë të paligjshme. PD thotë se vendimi i gjykatës, e cila njohu “Rithemelimin” dhe …

Read More »