Tag Archives: Pas zhgënjimit nga Berisha

Pas zhgënjimit nga Berisha, Evi Kokalari plan për hapjen e një partie

Aktivistja Evi Kokalari u shfaq për herë të parë në politikën shqiptare gjatë kohës së Foltores së Sali Berishës. Por, pas disa kohësh aktivizimi në PD ajo vendosi të rikthehej në ShBA pas zhgënjimit nga Berisha. Pas distancimit nga ky i fundit dhe fillimin e vitit të ri 2023, Evi Kokalari po mendon të hapë partinë e saj. Sipas aktivistes në Shqipëri …

Read More »